به وب سایت رسمی شرکت مانه پرتو خوش آمدید.

Designed by Mane Parto IT center
.

معرفی شرکت

شرکت مانه پرتو با توجه به تولیدات زیر بنایی در کشور و با هدف خود کفایی به تولیدات اساسی و صنایع بنیادی در سال 1379 تاسیس گردید . گردانندگان و مدیران شرکت تیمی از متخصصین که سالها در بهینه سازی تولید و توسعه و همچنین راه اندازی و تجهیز دیگر کارخانجات فعال در تولید انواع مقره فعالیت نموده و با مطالعه و تجربه ای نزدیک به دو دهه در ساخت و طراحی مقره و ملحقات فلزی آن از کم و کیف این محصول وقوف کامل داشته و تمام تجارب خود را جهت تولید این محصول استراتژیک در صنعت برق مبذول میدارند.

1- تولید

این گروه سالها با ساخت قطعات فلزی مقره های بشقابی برای دیگر شرکت های  مقره سازی داخل کشور و نیز طراحی و ساخت قطعات چدنی و ریخته گری تبحر خود را در ساخت و تحویل این قطعات به نحو مطلوبی ارائه و در واقع از سازندگان معدود در کشور جهت این محصول به شمار می رود. لازم به ذکر است نقش قطعات فلزی در انواع  مقره های فشار قوی بشقابی  به لحاظ  ارزش افزوده بالا از اهمیت خاصی برخوردار است.

این شرکت از سال 2006 میلادی اقدام به ساخت کامل مقره های 70 کیلو نیوتنی و 120 کیلو نیوتنی  سرامیکی که پوشش زیادی به سطوح ولتاژی فوق در خطوط توزیع و انتقال دارد نموده است  . این گزینه به گروه این توان را داده که با تولید مازاد قطعات و ملحقات فلزی در خدمت دیگر صنایع دست اندر کار در این صنعت قرار گیرد. این گروه درحال حاضر آمادگی دارد تا با وصول سفارش انواع مقره های فوق بصورت استاندارد و ضد مه BS و BL براساس آخرین استانداردهای مورد قبول از جمله IEC نسبت به تولید و تحویل اقدام نماید.

از سال 2008 میلادی این شرکت در زمینه تولید مقره های سیلیکونی  بشقابی و سوزنی اقدام و به طور موثری در سطح خطوط توزیع اقدام به فروش نموده است که در این زمینه با استقبال خوبی روبرو گردیده است .به جرات می توان گفت که این شرکت تنها شرکت تولید کننده داخلی است که در خصوص مقره پلیمری سوزنی به استقامت بار خمشی 12 کیلو نیوتون رسیده و موفق به دریافت تایپ تست گردیده است.  همچنین در سال 2010  با خریداری ماشین آلات وخط تولید مقره های پلیمری خطوط انتقال نسبت به تولید آن اقدام و در حال حاضر مراحل دریافت آزمون های طراحی و نوعی در جریان است و بزودی تا سطوح ولتاژی 230 کیلو ولت را پوشش خواهد داد.

از دیگر تولیدات این شرکت مقره  پست 63 کیلو ولت با تحمل بار نهایی  خمشی 9 کیلو نیوتون میباشد.

فیوز کات اوت این شرکت جهت خطوط توزیع نیز دارای تائیدیه از شورای ارزیابی توانیر بوده و انواع سرامیکی و پلیمری آن قابل تولید و تامین است

2- آزمایشات :

در کنار تولید مقره ها و محصولات فوق آزمایشگاهی جهت انواع آزمایشات نوعی بر اساس استاندارد 383 IEC در کارخانه دائر شده که  ضمن آزمایش مقره ها تولیدی شرکت آمادگی  خود را جهت بکارگیری در صنعت برق کشور و دیگر تولید کنندگان مقره و همچنین مراجع ذیصلاح از جمله شرکت توانیر,  پژوهشگاه نیرو و اداره استاندارد اعلام می دارد.(در این راستا جهت همکاری با پژوهشگاه نیرو از سال 1385 دستگاه تست ترمال مکانیکال این شرکت جهت استفاده طی قراردادی در اختیار پژوهشگاه نیرو قرار داشته تا برای بهره برداری بهینه از آن علاوه بر تست محصولات شرکت در خدمت دیگر تولید کنندگان صنعت برق علی الخصوص مقره های پلیمری  قرار گیرد)

لازم به ذکر است آزمایشات روتین بر روی تمامی محصولات تولیدی انجام می گیرد و قطعاتی که به هر دلیل مشکلی دارند از پروسه تولید حذف می گردند.

آزمایشات تایپ تست توسط پژوهشگاه نیرو و بعضاٌ توسط آزمایشگاههای بین المللی انجام ودر صورت نیاز کارفرما در هر آزمایشگاهی قابل ارائه و آزمایش می باشد.

3- منحصر به فرد بودن:

به جرات میتوان گفت تنها تولید کننده مقره داخلی می باشیم که قسمت اعظم مقره ها و اتصالات و مونتاژ در یک گروه انجام می گیرد و این شرکت با  گارانتی محصولات خود  به کلیه خریداران خود در جای جای میهن پهناور و عزیزمان و در خارج از کشور این اطمینان را می دهد که از پشتوانه خدمات پس از فروش و ارائه هر گونه مشاوره فنی بهره مند خواهند بود.

تلاش می کنیم که بهترین باشیم

آخرین بروزرسانی (جمعه, 22 مرداد 1389 ساعت 15:23)

 
تلاش می کنیم بهترین باشیم

Designed by Mane Parto IT center
.
نظر سنجی
رضایت مندی مشتریان از محصولات شرکت
 
آمار سایت
اعضا : 1
محتوا : 57
لینک وب ها : 1
بازدیدکنندگان : 150974
The new moon Cellini watch with a white paint with replica watches a blue enamel dial, moon dial dial, at the 6 o'clock position, display the full moon and new moon. The full moon in the new moon fake rolex uk meteorite circular symbol to represent silver. According to the moon and moon in the lunar cycle, marking the swiss watches location of 12 points under the moon phase display.
Opracowanie nie musi łamać banku koszulki nba. Kupuj dziś online różnorodne tanie ubrania Stroje piłkarskie treningowe dla mężczyzn. Znajdź lepszą cenę gdzie indziej kije hokejowe dla dzieci? Dopasujemy to do naszej Gwarancji najlepszej ceny stroje piłkarskie dla dzieci. Męska odzież do ćwiczeń zaprojektowana z myślą o najwyższej wydajności w treningach koszulki nba dla dzieci. Uzupełnij ciężką pracę i poświęcenie do treningu dzięki swojej odzieży do ćwiczeń.